Autor Subiect: Semnare document " O discutie publica privind domeniil  (Citit de 22129 ori)

tinuzzo

• Vizitator
Semnare document " O discutie publica privind domeniil
« Răspuns #15 : Martie 22, 2006, 08:27:21 am »
SC SEMNOS GROUP INTERNATIONAL SRL --- SemnosHost.ro / SemnosHost.us ( Valentin Vesa - administrator) - distribuitor si utilizator nume de domenii ,furnizor servicii gazduire web ,servicii de colocare si servere dedicate

netstuff

• Vizitator
« Răspuns #16 : Martie 22, 2006, 11:39:26 am »
SC MARCUS IMPEX SRL --- netstuff.ro ( Rat Cristian - administrator) - utilizator nume de domenii ,furnizor servicii gazduire web, servere dedicate si virtuale

grA$

• Vizitator
« Răspuns #17 : Martie 23, 2006, 03:42:05 am »
SC NEW VISION Computers & Communications SRL (George Cristian MATEI - administrator) - distribuitor si utilizator nume de domenii ,furnizor servicii gazduire web ,servicii de colocare si servere dedicate, web design, SEO, web marketing.

www.newvision.ro

www.fat-hoster.com

bmanolea

• Oaspete
  • **
  • Mesaje postate: 61
    • Vezi Profilul
    • http://www.legi-internet.ro
« Răspuns #18 : Martie 24, 2006, 10:45:48 am »
Si adaug eu pe cei care au semnat pe lista APTI sau mi-au trimis personal adeziunile :

GraFX srl, Tg-Mures, Valics Lehel, Administrator -  partener RNC, www.grafx.ro, si
inca peste 100 de domenii gazduite.

Juressa.NET (www.juressa.net)
Andrei Savescu, coordonator content
proprietar nume domenii

DotCommerce Romania, Madalin Matica  www.dotcommerce.ro
Proprietar peste 100 domenii .ro

LegalNET SRL , Alin Popescu, http://www.legalnet.ro/
Proprietar de nume de domenii .ro

Agavriloaie Marius , Webmaster www.e-felicitari.net

Underclick.ro (SGGC Businessman Association srl) - Gamulescu Claudiu - Managing Partner - consultanta branding online, e-commerce, copyright, uzabilitate, seo

Lista semnatarilor de pina azi va fi inclusa in documentul ce va fi trimis autoritatilor, insa daca si altii doresc sa adere la aceste idei, pot pune semnatura lor mai jos.