Autor Subiect: Concurs cu premii  (Citit de 18950 ori)

organic

• Vizitator
Concurs cu premii
« Răspuns #15 : Mai 02, 2006, 11:53:11 pm »
informativ..

astia sunteti tot voi?

http://www.wdromania.com/

World Destination Romania Travel Agency

frumos domnule. pe langa webdesign si ceasuri in flash, mai faceti si retelistica si turism.

acuma nu vreau sa fiu prea carcotas. dar este vre-un motiv pentru care pe wd-media.com a disparut copyright notice-ul original si a fost inlocuit de

<!--
     Web Design Media | content management system
     Web Design Media.
     wdmedia copyright 2003-2006
     Visit us http://www.ed-media.com.
//-->

?

oricum, Umschaltung nach si voua.

also, ca idee, nu m-as hazada in aprecieri legat de site-ul d-lui allergic, fiindca este in mod vizibil mai curat, mai bine scris si mai bine promovat decat al vostru (sau ale voastre), chiar daca ii lipseste "complexitatea".

wdmedia

• Vizitator
Concurs cu premii
« Răspuns #16 : Mai 03, 2006, 12:01:23 am »
Nu vad de ce te deranjeaza faptul ca firma se ocupa de mai multe activitati sau ca are si alte domenii care inca nu sunt puse in functiune si redirectionate spre pagina noastra...

Oricum fiecare are dreptul la parerea lui.

Multumesc de critica si a fost notata,

fara suparare am deschis acest topic pentru un concurs si nu pentru critici dar vad ca sunt unele persoane deranjate ...

Bafta la fiecare si mult succes in afacerea pe care o desfasurati, personal nu am dat sfaturi si nici critici la adresa nimanui si nici nu ma intereseaza cate domenii de activitate are firma fiecaruia...

Am obs ca esti moderator... am rugamintea sa inchizi acest topic sau chiar sa il stergi daca te deranjeaza
Multumesc

organic

• Vizitator
Concurs cu premii
« Răspuns #17 : Mai 03, 2006, 12:11:55 am »
in momentul in care iti faci site-ul public pe un forum, mi se pare absolut implicit sa fii pregatit sa accepti si criticile care ti se aduc, cerute sau nu, constructiv sau mai putin.

rugamintea iti este desigur respectata si topicul inchis.