Autor Subiect: Sectiune de "Mica publicitate"  (Citit de 3299 ori)

mary_popins

• Vizitator
Sectiune de "Mica publicitate"
« : Iunie 28, 2007, 09:51:36 am »
Se poate rezolva ceva?
Am adaugat un anunt si a fost inchisa discutia....
Chiar nu cred ca trebuie un SUB-forum....o simpla sectiune cu anunturi cred ca este de ajuns.

---------------------------------------------------
Am sa te rog sa nu pui oferte comerciale daca nu esti inscris in lista de furnizori de servicii, care se regaseste la http://gazduire.info/node/12

Momentan nu avem o sectiune pentru "Mica Publicitate" pentru astfel de oferte, pana cand vom infiinta un asemenea sub-forum, acest thread va fi inchis.
---------------------------------------------------

bassul

• Vizitator
Răspuns: Sectiune de "Mica publicitate"
« Răspuns #1 : Iunie 28, 2007, 11:17:50 am »
Au mai existat firme si persoane fizice care au facut astfel de 'mici oferte'. Daca urmaresti sectiunea 'Blacklist' vei intelege de ce nu dorim sa promovam mica publicitate in hosting.

Orice firma care doreste sa isi promoveze serviciile o poate face in limita regulilor de la sectiunea Oferte, dar trebuie sa-si puna datele publice in lista respectiva.

mary_popins

• Vizitator
« Răspuns #2 : Iunie 28, 2007, 03:36:42 pm »
Nu vreau sa promovez sau sa vand hosting pentru clienti finali, vreau sa vand licentele de plesk 8 + spatiul de colocare deja platit. Asta era o propunere pentru webhosteri, nu pentru clientii care ajung aici accidental.
In fine, mi se pare destul de restrictiva treaba si pana la urma tot cei care se ocupa de business-ul acesta au de pierdut, pentru ca nu au cum sa receptioneze aceste oferte. Nu mai insist...

Cosmin L. Neagu

• Moderator
  • Hostmaster
  • Mesaje postate: 1501
    • Vezi Profilul
    • clneagu
« Răspuns #3 : Iulie 01, 2007, 04:49:59 pm »
Am avut o sectiune cu oferte si din pacate a iesit destul de urat ... nu au fost destul de multi moderatori sau nu au fost destul de atenti iar cei cu ofertele au abuzat asa ca am preferat sa scoatem sectiunea cu pricina.

Cosmin