Autor Subiect: www.decopoint.ro mobila la comanda  (Citit de 4493 ori)

vietnam

• Vizitator
www.decopoint.ro mobila la comanda
« : Martie 27, 2009, 05:25:57 pm »
Este vorba despre www.decopoint.ro . Povestea siteului incepe acum vreo 5-6 luni de zile cand trebuia ca siteul sa fie facut de un partener de afaceri, eu ma ocupam de SEO si SEM pentru siteurile facute de idi_cs ( Nu aveti incredere in el, este un tepar si un hot , acum minte ca este plecat in statele unite, doar ca sa nu dea ochi cu mine ca sa imi iau inapoi telefonul mobil si 150 de euro bani care ia incasat in avans pentru site.

Dar in fine, ideea era ca am avut de ales ori sa dau bani inapoi la tip, ori sa invat sa fac siteuri, sau macar un script usor care sa faca el siteurile. Si am ales joomla. imaginativa ce praf puteam fii cand mie mi se pare complicat joomla. Dar am facut pana la urma una bucata joomla plus joomgalery , am rezolvat bug-u in internet explorer 6 cand nu se incarcau bine pozele, etc .

Sunt dormic sa stiu cat mai multe despre site si cat despre webdesign, desi nu doresc sa ma apuc niciodata, SEO si SEM este mult mai interesant smile.gif Astept parerile, criticile, etc smile.gif

Cu stima,
Badita Florin

petrescs

• Membru
  • Mesaje postate: 150
    • Vezi Profilul
Răspuns: www.decopoint.ro mobila la comanda
« Răspuns #1 : Martie 29, 2009, 10:11:09 am »
Cred ca nu prea se poate vorbi de SEO pe site-ul ala atata vreme cat nu ai Clean URLs.

vietnam

• Vizitator
Răspuns: www.decopoint.ro mobila la comanda
« Răspuns #2 : Aprilie 01, 2009, 05:43:34 pm »
eu am dat url rewite dar nu stiu de ce nu merge, la alt site gazduit pe acelasi vps, www.mobila-online.biz merge url rewite