Autor Subiect: Din nou probleme SIMPLIQ?  (Citit de 30125 ori)

Marian

• Membru
  • Mesaje postate: 401
    • Vezi Profilul
Răspuns: Din nou probleme SIMPLIQ?
« Răspuns #90 : Iulie 29, 2009, 04:38:43 am »
Marian, te rog sa imi spui care dintre ofertele de la mine de pe site sunt trase de par. Prin acel post nu am intentionat sa imi prezint serviciul, respectiv sa imi fac reclama, era un exemplu.

Era doar un fel de a spune, in acelasi timp era o opinie personala, la fel ca majoritatea de aici. Fiecare isi prezinta ofertele in ce mod doreste pe site-ul propiu.

Referitor la Simpliq:

Stim cu totii ca oricand pot aparea probleme, mai ales la nivel mare.

Sincer, nici macar nu sunt client al lor insa respect munca ce au depus-o si ce au reusit sa faca in cativa ani doar.

Problemele se intampla si la case mari, sa luam spre exemplu GTS Telecom, cu tot profesionalismul de acolo, suportul tehnic la orice minut din zi sau noapte si calitatea serviciilor, tot s-a intamplat sa fie probleme cauzate de "fibercut-uri"

Ma deranjaza cand cand ca intra cate un specimen pe forum (sa nu dau nume ..) si incepe sa arunce cu gunoi in stanga si in dreapta vaitandu-se ca nu le merge, ca persoanele x,y si z sunt amatori, ca este imposibil ca un serviciu sa pice si multe altele.

--------------------------------

Sunt un simplu client al unei firme de hosting din .ro care are "spatiu" inchiriat la simpliq si-l vinde mai departe. N-am nici o problema cu ei, ci cu simpliq, pe care ii consider amatori.

La noi, notiunea de hosting mai are multe de invatat.

Poti contacta frumos oamenii, exista E-Mail si Telefon.
Daca nu esti client direct la Simpliq atunci nu ai ce treaba sa ai cu ei. Ai treaba cu cine ai contract pentru acele servicii.

Daca eu iti ofer gazduire web si din intamplare astazi pica serviciul, o sa mergi la "Deutsche Telekom" si o sa le spui ca-s amatori ? :)

Mihai RADULESCU

• Membru
  • Mesaje postate: 184
  • http://www.tlh.ro
    • Vezi Profilul
    • Top Level Hosting
« Răspuns #91 : Iulie 29, 2009, 11:44:15 am »
Cred ca este rea vointa sa amesteci pe cei de la Simpliq si mai ales sa apari cu chestii din acestea pe forum. Si totul de la un FiberCut, care i se poate intampla probabil oricarui DC, mai mare sau mai mic.

Eu cred ca se vrea altceva...

Ed

• Membru
  • Mesaje postate: 338
  • www.megahost.ro
    • Vezi Profilul
    • Megahost
« Răspuns #92 : Septembrie 11, 2009, 11:09:13 am »
din nou?

WBF

• Furnizor servicii