Autor Subiect: SPAM Host28.net  (Citit de 2697 ori)

Cipri Pop

• Membru
  • Mesaje postate: 116
    • Vezi Profilul
SPAM Host28.net
« : Octombrie 18, 2010, 08:02:31 pm »
Am primit pe adresa mea personala de email urmatorul spam de la Host28.net

Servicii Webhosting,Radio Hosting,VPS hosting
Monday, October 18, 2010 7:48 AM
From:
"Admin Host28.net" <host28net@host28.net>
Add sender to Contacts
To:
adresamea@yahoo.com
www.host28.net ofera servicii de radio hosting , webhosting, webhosting reseller si vps hosting
Cu acest email obtii o reducere de 15% la toate serviciile oferite de noi!

Reducere 15% astazi la orice serviciu comandat ( domenii,webhosting,radio hosting,vps)
de pe www.host28.net folositi ticketul de reducere ( newsletter )
valid doar pentru comenzile facute luna asta !

Va multumesc,
Drusca Stefan
Administrator Host28.net
www.host28.net

Primiti acest e-mail intrucat v-ati inregistrat ca utilizator al Host28.net sau aveti e-mailul introdus intr-o baza de date publica. Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta oricand. Pastrarea confidentialitatii informatiilor despre utilizatorii nostri este foarte importanta pentru noi. Host28.net
nu va vinde, inchiria sau oferi sub orice forma adresa dumneavoastra de e-mail sau orice alta informatie cu caracter personal.
In cazul in care furnizorul de servicii de Internet filtreaza e-mail-urile primite, va rugam sa adaugati adresa host28net@host28.net in Address Book-ul dumneavoastra, pentru a va asigura ca primiti constant si la timp newsletter-ul si promotiile viitoare.
Pentru a numai primi email-uri viitoare raspunde-ti la acest e-mail , in titlul subiectului treceti cuvantul : UNSUBSCRIBE

Este a doua oara cand primesc spam de la ei. Mentionez ca nu am avut nici o legatura cu aceasta firma si de aceea nu au de une sa imi aiba adresa de email.

Gupi

• Furnizor servicii
  • Hostmaster
  • Mesaje postate: 2792
  • Hangar Hosting, SRL
    • Vezi Profilul
    • capcanaspam@gmail.com
Răspuns: SPAM Host28.net
« Răspuns #1 : Octombrie 18, 2010, 08:51:15 pm »
Raporteaza spam-ul la spamcop, abuse.ro si da votul potrivit pentru site la mywot.com