Sondaj

Sunteti interesati de cupoane pentru a va face reclama gratuit?

da as vrea sa gasesc pe forumul de promovare un cupon gratuit
1 (16.7%)
nu!
5 (83.3%)

Numărul total de membrii care au votat: 6

Votare închisă: Iulie 15, 2011, 07:55:11 am

Autor Subiect: Coozila ads  (Citit de 10317 ori)

ExpertHost

• Membru
  • Mesaje postate: 128
  • ExpertHost Romania
    • Vezi Profilul
    • ExpertHost Romania
Re: Coozila ads
« Răspuns #15 : Iunie 15, 2011, 10:11:10 am »
@maria (nu comentez apartenenta la un sex), din prisma unuia "fresh" (da, chiar si 'fresh lime' in comparatie cu cei care au fost aici inca de la inceputuri), iti spun ca ai inteles gresit utilitatea si scopul acestui forum.
 Nu orice forum este si talcioc/bâlci  ??? Daca pierdeai putina sa vreme sa analizezi ceea ce s-a discutat in ultimii ani, puteai sa iti dai seama ca este un loc unde se discuta in principal de hosting (si derivatele specifice acestui tip de business) intr-o comunitate exclusivista unde intrebarile sau discutiile sunt obiective iar conceptul de self-promoting este taxat instant si drastic (cel putin prin moderare).
Citat
Va bagați in seama aiurea am cerut doar administratorului sa stearga un topic ...
Atata vreme cat ai postat public ce ti se pare asa de bizar sa ti se raspunda? Tot public.
Citat
... iar mortalii de rind care nu sunt administratori sa ia suturi la fiecare topic.
Mortalii isi iau suturi atunci cand sar calul sau se cred imortali  :o

Cosmin L. Neagu

• Moderator
  • Hostmaster
  • Mesaje postate: 1501
    • Vezi Profilul
    • clneagu
« Răspuns #16 : Iunie 15, 2011, 01:49:06 pm »
Relevanta sondajului introdus de curand e nula.... forumul asta nu functioneaza ca o democratie.
Oricati oameni ar veni sa ceara sectiune de manele iti garantez ca nu va avea nici un impact.

Forumul asta are un scop declarat si un istoric cat se poate de clar si nu vor aparea aici reclame la tot felul de mizerii.

In orice caz sunt curios sa vad daca mai doreste si altcineva in afara de tine sa fie bombardat si aici cu oferte :)

maria

• Oaspete
  • **
  • Mesaje postate: 25
    • Vezi Profilul
« Răspuns #17 : Iunie 16, 2011, 03:05:02 am »
stai linistit ca nu te bombardeaza nimeni cu oferte

Marian

• Membru
  • Mesaje postate: 401
    • Vezi Profilul
« Răspuns #18 : Iunie 16, 2011, 03:13:23 pm »

Tot felul de spammeri de 2 lei, mai cate un oltean cu  monoBGP si generator luat de pe submarine atomice..... plevusca.
Mdeah.

Am apreciat in schimb dantela cu:O doamna, ce pusca mea.
Adevarata.
Maine poimaine vin astia mascati in cele 72 de virgine promise de Mahomed.......

PS: Pisi, daca te-ai simtit deranjata de treaba cu Mahomed, nume si companie la moșu in semnatura.
De la inaltimea secretariatului, intre doua cafele si un pilit de unghii, zic ca incape o manie proletara la adresa broscutei cu lopata care rade de tine....
Ehh?

@WBF: Ne-ai lipsit!  ;D